دریافت فایل پاورپوینت درس چهارم فارسی مقطع پنجم ابتدایی بازرگان و پسران| شناسه فایل 34055150

پاورپوینت درس چهارم فارسی پنجم , دانلود پاورپوینت پنجم با موضوع درس چهارم فارسی , پاورپوینت کلاس پنجم در مورد درس چهارم فارسی , پاورپوینت کلاس پنجم , پاورپوینت پایه پنجم درس چهارم فارسی , دانلود پاورپوینت آموزشی کلاس پنجم درس چهارم فارسی
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درس چهارم فارسی مقطع پنجم ابتدایی بازرگان و پسران آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

ادامه

دانلود پاورپوینت درس چهارم فارسی مقطع پنجم ابتدایی با موضوع بازرگان و پسران،
در قالب ppt و در 8 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
دانش زبانی
شنیدن با گوش دادن متفاوت است. وقتی صدای بوق ماشین به گوش ما می خورد، آن را می شنویم؛ ولی وقتی میخواهیم سخنی را با دقّت درک کنیم، آن را گوش می دهیم؛ مانند داستانی که برای ما خوانده می شود.
برای خوب گوش دادن باید بسیار تمرین کرد. ما بخشی از سواد و دانشمان را از راه «خوب گوش دادن » به دست می آوریم. بیشتر از حرف زدن باید گوش کرد.
دادند دو گوش و یک زبانت ز آغاز یعنی که دو بشنو و یکی بیش مگوی


توضیحات:
این فایل قابل ارائه و مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی جهت آموزش و یادگیری در مقطع پنجم دبستان بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.

جزییات بیشتر  • دریافت فایل پاورپوینت بلوغ پسران

  • دانلود پاورپوینت بلوغ پسران,بررسی بلوغ پسران,پاورپوینت جامع و کامل بلوغ پسران,کاملترین پاورپوینت بلوغ پسران,پکیج پاورپوینت بلوغ پسران,مقاله بلوغ پسران,تحقیق بلوغ پسران